Warsztaty „Jak zaprojektować logo miejsca w 48h”

Wystawa Warszawskie Symbole. Znaki graficzne dla instytucji, przedsiębiorstw i organizacji związanych z Warszawa z lat 1945-1989 jest prezentowana w przestrzeni Art Walk na placu Europejskim w Warszawie pomiędzy 8 września a 27 listopada 2017. Ukazuje historię stolicy poprzez najlepsze i najbardziej oryginalne znaki graficzne stworzone dla instytucji, organizacji i przedsiębiorstw związanych z historią Warszawy.

Warsztaty są działaniem towarzyszącym wystawie. Ich wyniki – zaprojektowane przez uczestników logotypy-symbole konkretnej przestrzeni – staną się częścią wystawy. Zostaną one umieszczone w dwóch ostatnich oknach pasażu i razem z całą wystawą pozostaną w nich do końca listopada.Warsztaty poprowadzone zostaną przez Rene Wawrzkiewicza – projektanta graficznego, researchera, kuratora dizajnu i autora wystawy.

Wydarzenie wpisuje się w cykl warsztatów projektowych zatytułowanych „Sztuka miasta. O placu, na placu” organizowanych przez Fundację Sztuka w Mieście od czerwca 2016.

ZAPISY NA WARSZTATY (20 miejsc)
Chciałabyś/ chciałbyś wziąć udział w naszych bezpłatnych warsztatach?
Zgłoś się już dzisiaj! Wyślij swoje zgłoszenie e-mailem na fundacja@sztukawmiescie.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik powinien mieć własny komputer z oprogramowaniem graficznym oraz aparat fotograficzny (np. w telefonie).